CO ZÍSKÁTE VOLBOU NAŠÍ FIRMY ?

Jsme ryze českou firmou s tradicí od roku 1990. Specializujeme se na vysoušení vlhkosti domů, sklepů a všude tam, kde nelze větrat. Díky vlastnímu unikátnímu řešení jsou provozní náklady na vysoušení zdí jen od 6,-Kč/den a vlhkost se sníží až o 50%.

Také navrhujeme a dodáváme technologie pro odvětrávání  panelových a rodinných domů, průmyslových a nebytových prostor pomocí ventilačních turbín ,  které nemají absolutně žádné provozní ani energetické náklady po celou dobu jejich životnosti, která je minimálně 40let.

Díky 20-ti letým zkušenostem v oblasti prodeje, montáže, oprav a údržby odvětrávacích zařízení, jsme z vlastní iniciativy udělali kritický seznam nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí všechny firmy působící v tomto oboru, včetně té naší.

Spočítali jsme, že za tyto pokusy a omyly jsme v minulosti zaplatili víc jak 0,3mil.Kč.

Protože jsme již za tyto chyby zaplatili, efektivně je trvale vyřešili a investovali nemalé peníze do špičkových technologií a odborného školení u přímo u výrobců dodávaného zařízení, tak nám to umožňuje výrazně zkracovat termíny realizací zadaných projektů a výrazně prodlužovat záruční dobu.

Technologii pro vysoušení zdí, kterou dodává a montuje naše společnost je unikátní tím, že je velmi tichá okolo 30dB, a má velmi rozumné provozní a energetické náklady.

Do konce životnosti stojí její provoz cca 6,-Kč /den a při tom trvale sníží vlhkost jednotlivých místnosí minimálně o 50%. Za tím vším si pevně stojíme a dokládáme to základní 2. letou zárukou s možností ji výrazně prodloužit.

Touto garancí, získáte 100% jistotu, že již nedojde k těmto předešlým  chybám, se kterými mnohé firmy stále ještě bojují dodnes. Pokud by náhodou došlo v této době k něčemu takovému, bude vše přednostně opraveno na naše náklady.
 

Chápeme, že vybrat si toho správného dodavatele není zrovna jednoduché. Pokud se ale rozhodnete pro naši firmu napište nám ještě dnes. Tišeji a levněji už to opravdu nejde.