CO ZÍSKÁTE VOLBOU NAŠÍ FIRMY ?

Jsme ryze českou firmou s tradicí od roku 1990. Specializujeme se na vysoušení vlhkosti domů, sklepů a všude tam, kde nelze větrat. Díky vlastnímu unikátnímu řešení jsou provozní náklady na vysoušení zdí jen 10,-Kč měsíčně a vlhkost se sníží minimálně o 5%.

Také navrhujeme a dodáváme technologie pro odvětrávání  panelových a rodinných domů, průmyslových a nebytových prostor pomocí ventilačních turbín ,  které nemají absolutně žádné provozní ani energetické náklady po celou dobu jejich životnosti, která je minimálně 40let.

Díky 20-ti letým zkušenostem v oblasti prodeje, montáže, oprav a údržby odvětrávacích zařízení, jsme z vlastní iniciativy udělali kritický seznam nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí všechny firmy působící v tomto oboru, včetně té naší.

Spočítali jsme, že za tyto pokusy a omyly jsme v minulosti zaplatili víc jak 0,3mil.Kč.

Protože jsme již za tyto chyby zaplatili, efektivně je trvale vyřešili a investovali nemalé peníze do špičkových technologií a odborného školení u přímo u výrobců dodávaného zařízení, tak nám to umožňuje výrazně zkracovat termíny realizací zadaných projektů a výrazně prodlužovat záruční dobu.

Technologii pro vysoušení zdí, kterou dodává a montuje naše společnost je unikátní tím, že je velmi tichá okolo 30dB, „asi jako šustění listí“ a nemá téměř žádné provozní a energetické náklady.

Do konce životnosti stojí její provoz pouhých 10,-Kč měsíčně a při tom trvale sníží vlhkost jednotlivých místnosí minimálně o 20%. Za tím vším si pevně stojíme a dokládáme to základní 2. letou zárukou s možností ji výrazně prodloužit.

Touto garancí, získáte 100% jistotu, že již nedojde k těmto předešlým  chybám, se kterými mnohé firmy stále ještě bojují dodnes. Pokud by náhodou došlo v této době k něčemu takovému, bude vše přednostně opraveno na naše náklady.
 

Chápeme, že vybrat si toho správného dodavatele není zrovna jednoduché. Pokud se ale rozhodnete pro naši firmu a zavoláte nám ještě dnes, tak už zítra můžete mít na stole plán, jak to provedeme. Tišeji a levněji už to opravdu nejde.